4D Книга «Жива Абетка»

590.00грн.
  • Ex Tax:590.00грн.
  • Product Code: Книга
  • Availability: In Stock
Books
Publishing House FastAR Kids
Language українська
Year of publication 2018
Number of pages 72
Format 297х210
ISBN 978-966-97818-0-2
Інтерактивна « Жива Абетка» вже в Україні - на радість дітлахам!Видавництво FastAR kids представляє першу в Україні « Живу Абетку», в якій «оживає» КОЖНА сторінка! Це унікальне поєднання IT-технологій із звичайним класичним книговидавництвом. FastAR kids – єдина в Україні та Європі компанія, що ство..
Інтерактивна « Жива Абетка» вже в Україні - на радість дітлахам!
Видавництво FastAR kids представляє першу в Україні « Живу Абетку», в якій «оживає» КОЖНА сторінка! Це унікальне поєднання IT-технологій із звичайним класичним книговидавництвом. FastAR kids – єдина в Україні та Європі компанія, що створює книжки з елементами доповненої реальності AR (Augmeted reality). Ця тенденція дуже популярна в Америці, Канаді, стрімко набирає обертів у Європі і вже дійшла до України.
Сучасні видавці дитячої літератури винайшли спосіб, щоб залучити дітлахів до читання книг та пробудити зацікавленість новими знаннями. Традиційній книжці важко конкурувати з гаджетами, тому, щоб урізноманітнити процес читання, винайшли неймовірну штуку: занурення в доповнену реальність! Нова дитяча книга пристосована до сучасних комп'ютерних технологій і працює із застосуванням планшета або смартфона (iOS, Android, Windows

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha