Я досліджую Всесвіт

620.00грн.
  • Ex Tax:620.00грн.
  • Product Code: Книга
  • Availability: In Stock
Books
Publishing House FastAR Kids
Number of pages 82
ISBN 978-966-97925-2-5
Weight 650 гр
Age від 6 до 12 років
НОВИНКА  «Просто про складне» – так можна означити зміст рецензованого видання, адже мова викладу – науково виважена і доступна, ілюстрації – яскраві, захоплюючі, цікаві сучасним школярам.Зміст посібника розкривають такі питання: «Наша Галактика», «Космос», «Сонячна система», «Планети», «Сонце»..
НОВИНКА  «Просто про складне» – так можна означити зміст рецензованого видання, адже мова викладу – науково виважена і доступна, ілюстрації – яскраві, захоплюючі, цікаві сучасним школярам.Зміст посібника розкривають такі питання: «Наша Галактика», «Космос», «Сонячна система», «Планети», «Сонце», «Меркурій», «Венера», «Земля», «Місяць», «Метеори і метеорити», «Марс», «Астероїди», «Юпітер», «Сатурн», «Уран», «Нептун», «Плутон», «Комети», «Туманності», «Зірки», «Чорна діра», «Галактики», «Людина в космосі», «Сузір'я», «Найважливіші дати в астрономії».
Посібник «Живий Всесвіт» насичений проектними завданнями, практико орієнтованим матеріалом і вдало підкреслює роль України і українців в освоєнні Космосу. Завдяки інноваціям у плакаті «Сонячна система» з доповненою реальністю та планетами на магнітній основі можна вивчити місцезнаходження кожної планети відносно Сонця та бачити як рухаються планети орбітами. Рубрика «Цікаво знати» містить маловідомі факти про Космос, його відкривачів і дослідників. Плакат з доповненою реальністю.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha